76Kč

Sada 2 mikrotužek z bambusu, Onyx and Green


0 ks sklademO VÝROBKU:
Sada dvou mikrotužek
Tloušťka hrotu: 0,5 mm
Vyrobeno z bambusu a recyklovaného plastu
Obal je vyroben z recyklovaného materiálu, potisk sójovým inkoustem

Základní informace o výrobcích Onyx + Green:
Kancelářské a školní potřeby vyrobené z přírodních a převážně recyklovaných materiálů. ONYX + GREEN je první značkou svého druhu, která přináší kompletní řadu výrobků od potřeb pro psaní až po tašky a batohy. Při výrobě je používána široká škála materiálů od recyklovaných zbytků z průmyslové výroby, až po bambus, cukrovou třtinu, kukuřičný škrob, přírodní rozložitelné tkaniny či speciální materiál z drcených kamenů. Na recyklovaných materiálech si zakládají také při balení svých výrobků, na která tisknou pomocí sójového inkoustu, a snaží se tak být co nejvíce přátelští k přírodě.

Výrobky z přírodních a recyklovaných tkanin:
Přírodní materiály, jako je juta, korek či ramie jsou používány při výrobě penálů a školních tašek. Tyto materiály jsou nejen rozložitelné a recyklovatelné, ale překvapí vás také svojí praktičností a neotřelým vzhledem.

Výrobky z bambusu
Bambus je nejrychleji rostoucí rostlinou na světě. Produkuje více biomasy a o 30% více kyslíku, než lesy srovnatelné velikosti. Předcházejí erozi, napomáhají ochraně vodních zdrojů a obnově půdy, ze které pomáhají odstraňovat toxiny.

Výrobky z kukuřičného škrobu
Plasty, vyrobené z kukuřičného škrobu, jsou z plně obnovitelných zdrojů, biologicky rozložitelné a kompostovatelné. Obliba výrobků z kukuřičného škrobu se zvyšuje hlavně díky jejich velmi podobným vlastnostem v porovnání s tradičními plasty na bázi ropy.

Výrobky z plastu s aditivem d2w
S použitím unikátního aditiva d2w jsou výrobky s tímto materiálem 100% rozložitelné a to díky světlu a vodě za pouhých 18-24 měsíců - přirozený rozklad na molekuly H2O a CO2, bez negativního efektu na životní prostředí.

Recyklované výrobky
Vysoké procento recyklovaných materiálů, použité při výrobě produktů a jejich obalů, je nejdůležitějším aspektem při jejich navrhování. Využívají se tyto recyklované materiály: papír, PET lahve, gumu, kartony od mléka a hliník.

Výrobky z „kamenného papíru“
Unikátní listy kamenného „papíru“ vyrobené z recyklovaných sutin ze stavenišť. Při výrobě tohoto materiálu není použito žádné dřevo, voda ani bělidlo, a to díky revoluční ekologické technologii výroby, při které jsou rozdrcené kameny přeměněny do krásných bílých papírů, které zaručí voděodolnost a recyklovatelnost. Řada sešitů a zápisníků „Storm Writer“ je designovaná pro použití venku za jakéhokoli počasí.

Papír z cukrové třtiny
Papír z cukrové třtiny, neboli bagasy, je ekologickou alternativou k běžnému papíru. Při výrobě je použito méně bělidla, vody a energie, a přes to není žádný rozdíl ve vzhledu a kvalitě oproti běžnému papíru.


Hodnocení
Výrobce
Limetka na Facebooku
Vyhledávání
 
Zadejte jedno nebo více klíčových slov.
Pokročilé hledání
0 položek
Sdílet produkt
Sdílet pomocí E-Mailu Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu Sdílet na Digg
Benatska noc