29Kč

Jogurt ovčí jahodový BIO 125 g, Leeb Vital
[BIO]


0 ks sklademBio ovčí jogurt jahodový 125 g

Bílý jogurt z čerstvého ovčího mléka z Alp od volně se pasoucích ovcí ochucený štědrou dávkou jahod a lehce oslazený přírodním třtinovým cukrem. Zvířata si vybírají horské bylinky, které jim nejvíce svědčí a chutnají, a to se projeví nejen v nutričních hodnotách mléka, ale také v jeho vůni a chuti. Jogurt neobsahuje žádné sušené mléko, kravské mléko, aromata, barviva, škrob či jiná zahušťovadla a je zakysaný pomocí probiotických bakterií mléčného kvašení (bifidobakterie a acidofilní bakterie). Má jemnou chuť.

VÝHODY BIO MLÉKA:
Ovce z ekologického chovu nesmí konzumovat geneticky manipulované plodiny a živočišná krmiva (takzvané masokostní moučky). Zakázáno je používání hormonů a preventivní podávání antibiotik. Je-li nutno zvíře léčit antibiotiky, pak doba, po kterou se mléko nezpracovává na prodej, je prodloužena minimálně dvakrát oproti běžným chovům.

OBSAH: 125 g

ZEMĚ PŮVODU: Rakousko

SLOŽENÍ: ovčí mléko*, jahody* 11 %, cukr*, aróniová šťáva*, stabilizátor pektin, karob*, zahuštěná citrónová šťáva*, živá jogurtová kultura (S. Thermophilus, L. Bulgaricus, L. Bifidus, L. Acidophilus). Složky označené * pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Obsah tuku v mléčné složce min. 5 %.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100g:
Energetická hodnota 437 kJ/104 kcal
Tuky 4,8 g
z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g
Sacharidy 11 g
z toho cukry 10 g
Bílkoviny 3,8 g
Sůl 0,03 g

NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Bio ovocný jogurt z ovčího mléka jahodový. Skladujte při teplotě 2 - 6 °C.

Hodnocení

Výrobce
Limetka na Facebooku
Vyhledávání
 
Zadejte jedno nebo více klíčových slov.
Pokročilé hledání
0 položek
Sdílet produkt
Sdílet pomocí E-Mailu Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu Sdílet na Digg
Benatska noc