30Kč

Jogurt kozí malinový BIO 125 g, Leeb Vital
[BIO]


0 ks sklademBio kozí jogurt malinový 125 g

Tento jogurt je vyroben z čerstvého kozího mléka z Alp od volně se pasoucích koz. Zvířata si vybírají horské bylinky, které jim nejvíce svědčí a chutnají, a to se projeví nejen v nutričních hodnotách mléka, ale také v jeho vůni a chuti. Jogurt je ochucený štědrou dávkou malin a lehce oslazený. Neobsahuje žádné sušené mléko, kravské mléko, aromata, barviva, škrob či jiná zahušťovadla a je zakysaný pomocí probiotických bakterií mléčného kvašení (bifidobakterie a acidofilní bakterie). Má jemnou chuť bez nepříjemných pachutí, které někdy kozí jogurty doprovázejí. Jeho konzistence je daná složením mléka, které se v průběhu roku mění, někdy je pevná, jindy řidší.

VÝHODY BIO MLÉKA:
Kozy z ekologického chovu nesmí konzumovat geneticky manipulované plodiny a živočišná krmiva (takzvané masokostní moučky). Zakázáno je používání hormonů a preventivní podávání antibiotik. Je-li nutno zvíře léčit antibiotiky, pak doba, po kterou se mléko nezpracovává na prodej, je prodloužena minimálně dvakrát oproti běžným chovům.

OBSAH: 125 g

ZEMĚ PŮVODU: Rakousko

SLOŽENÍ: kozí mléko*, maliny* 11 %, cukr*, živá jogurtová kultura (S. Thermophilus, L. Bulgaricus, L. Bifidus, L. Acidophilus). Složky označené * pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Obsah tuku min. 2,8 %.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100g:
Energetická hodnota 420 kJ/101 kcal
Tuky 3,9 g
z toho nasycené mastné kyseliny 2,6 g
Sacharidy 12,1 g
z toho cukry 11,8 g
Bílkoviny 3,8 g
Sůl < 0,1 g

NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Bio ovocný jogurt z kozího mléka malinový. Skladujte při teplotě 2 - 6 °C.

Hodnocení (1)

Výrobce
Limetka na Facebooku
Vyhledávání
 
Zadejte jedno nebo více klíčových slov.
Pokročilé hledání
0 položek
Sdílet produkt
Sdílet pomocí E-Mailu Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu Sdílet na Digg
Benatska noc