30Kč

Jogurt kozí mangový BIO 125 g, Leeb Vital
[BIO]


0 ks sklademBio kozí jogurt mangový 125 g

Tento jogurt je vyrobený z čerstvého kozího mléka z Alp od volně se pasoucích koz a ochucený štědrou dávkou manga bez aromat a zahušťovadel. Zvířata si vybírají horské bylinky, které jim nejvíce svědčí a chutnají, a to se projeví nejen v nutričních hodnotách mléka, ale také v jeho vůni a chuti. Neobsahuje žádné sušené mléko, kravské mléko, aromata, barviva, škrob či jiná zahušťovadla a je zakysaný pomocí probiotických bakterií mléčného kvašení (bifidobakterie a acidofilní bakterie). Má jemnou chuť bez nepříjemných pachutí, které někdy kozí jogurty doprovázejí.

VÝHODY BIO MLÉKA:
Kozy z ekologického chovu nesmí konzumovat geneticky manipulované plodiny a živočišná krmiva (takzvané masokostní moučky). Zakázáno je používání hormonů a preventivní podávání antibiotik. Je-li nutno zvíře léčit antibiotiky, pak doba, po kterou se mléko nezpracovává na prodej, je prodloužena minimálně dvakrát oproti běžným chovům.

OBSAH: 125 g

ZEMĚ PŮVODU: Rakousko

SLOŽENÍ: pasterované kozí mléko*, mango* 12,6 %, cukr*, koncentrovaná citrónová šťáva*, živá jogurtová kultura (S. Thermophilus, L. Bulgaricus, L. Bifidus, L. Acidophilus). Složky označené * pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Obsah tuku v mléčné složce min. 2,8 %.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100g:
Energetická hodnota 421 kJ/101 kcal
Tuky 4,0 g
z toho nasycené mastné kyseliny 2,6 g
Sacharidy 12 g
z toho cukry 12 g
Bílkoviny 3,8 g
Sůl 0,08 g

NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Bio ovocný jogurt z kozího mléka mangový. Skladujte při teplotě 2 - 6 °C.

Hodnocení

Výrobce
Limetka na Facebooku
Vyhledávání
 
Zadejte jedno nebo více klíčových slov.
Pokročilé hledání
0 položek
Sdílet produkt
Sdílet pomocí E-Mailu Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu Sdílet na Digg
Benatska noc