423Kč

Prací prášek 2,475kg v plechové dóze, KLAR
[BIO]


0 ks sklademKlar Prací prášek v plechové dóze 2,475kg

S přírodním extraktem z mycích ořechů pro bílé i stálobarevné prádlo.

Pro teploty od 30° do 95° C.


Je použitelný pro všechny stupně tvrdosti vody. Obsažený rostlinný rýžový škrob činí prádlo příjemné na omak. Bez enzymů.

Klar spojuje vynikající prací schopnosti mycích ořechů s jednoduchým použitím. Mýdlové ořechy jsou použity ve své čisté formě, díky tomu bylo možno snížit podíl mýdel a tenzidů, což je další výhoda pro životní prostředí. Kromě saponinu, účinné látky mýdlových ořechů, najdeme ve složení prášku i rostlinný rýžový škrob, který zachová prádlo hebké. Prací prášek je mimořádně vhodný pro praní ložních cích, prostěradel, ručníků a utěrek.

Díky přírodnímu složení bez přidané parfemace a chemikálií je prací prášek Klar vhodný pro alergiky, osoby s citlivou pokožkou a pro malé děti.

Použití: Podle míry znečištění, množství prádla a tvrdosti vody přidejte 40 - 80 ml pracího prášku (viz obal výrobku).

1,1 kg vydrží na 20 praní.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

TIP: Prádlo bude příjemně vonět, přidáte-li k máchání několik kapek vašeho oblíbeného éterického oleje.

Záruka Klar
- Klar představuje systém přírodních čisticích prostředků, které byly speciálně vyvinuty pro potřeby extrémně citlivé a alergické pokožky trpící dermatózou.
- Klar zaštiťuje jednoduchý a ucelený sortiment neutrálních výrobků bez parfemace, který snadno doplníte nebo zkombinujete s BIO čisticími prostředky AlmaWin, které pochází od stejného výrobce.
- Kvalitu výrobků Klar zaručuje certifikát ECOGARANTIE.
- Veškeré použité přísady jsou čistě rostlinného či minerálního původu, a jsou proto v přírodě snadno a rychle odbouratelné.
- Přírodní, bez použití genových technologií! Klar zásadně používá pouze substance s čistou ekobilancí.

Klar – příroda netvoří nic bez významu. My také ne.

SLOŽENÍ:
Extrakt z mycích ořechů, pocházejících ze sběru v divoké přírodě, mýdla z rostlinných olejů*, bělidlo na bázi kyslíku, sulfáty mastných alkoholů, cukrové tenzidy, sůl kyseliny polyasparaginové, soda, kyselina citronová, rostlinná mýdla, soda bikarbonát, rostlinný rýžový škrob, křemičitan sodný, aktivátor bělidla, zeolit

* z kontrolovaného ekologického zemědělství

O ZNAČCE:
Klar představuje systém přírodních čisticích prostředků, které byly speciálně vyvinuty doktorem Stewnerem pro potřeby extrémně citlivé a alergické pokožky trpící dermatózou.

Výrobky Klar neobsahují:
- vonné látky ani esenciální oleje
- přebytečné nebo zdraví nebezpečné přísady
- zesvětlovače, umělé enzymy, fosfáty, konzervanty a plnidla.

Produkty KLAR kombinují vynikající prací účinek s šetrností k lidskému zdraví a životnímu prostředí. Obsahují rychle odbouratelné účinné látky a substance s čistou ekobilancí. Navíc všechny obsažené látky jsou plně deklarovány, stejně jako v přírodní kontrolované kosmetice.


Hodnocení
Výrobce
Limetka na Facebooku
Vyhledávání
 
Zadejte jedno nebo více klíčových slov.
Pokročilé hledání
0 položek
Sdílet produkt
Sdílet pomocí E-Mailu Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu Sdílet na Digg
Benatska noc