33Kč

Jogurt bílý se snížen. obs. tuku BIO 500g, Berch
[BIO]


0 ks sklademBio bílý jogurt se sníženým obsahem tuku 500 g

Tento přírodní bílý jogurt je vyroben pouze z mléka se sníženým obsahem tuku a bakterií mléčného kvašení a není zahušťován sušeným mlékem, mléčnou bílkovinou ani sušenou syrovátkou. Použité mléko pochází výhradně z prověřených alpských ekologických statků. Dobré zacházení se zvířaty a přírodní krmivo jsou základem tohoto zdravého a chutného jogurtu jemně zakysaného probiotickou kulturou Lb A+B. Biologicky aktivní Biogarde kultury poskytují vysoký podíl (přes 90 %) prospěšné L(+) pravotočivé kyseliny mléčné. Jogurt je vymíchán do hladka a je perfektní alternativou pro ty, kteří nechtějí konzumovat příliš mléčného tuku. Je prodáván v cenově výhodném a ekologickém velkém balení.
Jogurt Berchtesgadener Land je vyroben z mléka od volně se pasoucích krav, jež si vybírají horské bylinky, které jim nejvíce svědčí. To se projeví nejen v nutričních hodnotách mléka, ale také v jeho vůni a chuti. Mléko má smetanovější nažloutlou barvu v porovnání s běžným mlékem, lahodnou chuť a příjemnou vůni.

VÝHODY BIO MLÉKA OBECNĚ:
Krávy nesmí konzumovat geneticky manipulované plodiny a živočišná krmiva (takzvané masokostní moučky). U žádné krávy z ekologického chovu nikdy nebyla prokázána nemoc šílených krav. Zakázáno je používání hormonů a preventivní podávání antibiotik. Je-li nutno zvíře léčit antibiotiky, pak doba, po kterou se její mléko nezpracovává na prodej, je prodloužena minimálně dvakrát oproti běžným chovům.
Dle provedených studií má bio mléko přirozeně vyšší obsah určitých živin než mléko z běžných chovů. O hodně vyšší je hladina omega 3 mastných kyselin (až o 71 %), které jsou nutné pro zdravé srdce a klouby a pevné kosti a zuby. Většina lidí trpí nedostatkem omega 3 mastných kyselin. Výzkumy opakovaně prokázaly, že bio mléko má vyšší hodnoty vitaminu E, vitaminu A a antioxidantů. Krávy, které konzumují hodně čerstvé trávy a jetele, dávají mléko s obsahem vitaminu E průměrně o 50 % vyšším a beta karotenu o 75 % vyšším než je obsah těchto látek v běžném mléce (z beta karotenu vyrábí naše tělo vitamin A). Obsah antioxidantů luteinu a zeaxanthinu je dva- až třikrát vyšší.

OBSAH: 500 g

ZEMĚ PŮVODU: Německo

SLOŽENÍ: bio mléko se sníženým obsahem tuku, živá jogurtová kultura.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100g:
Obsah tuku 1,7 %.

Energetická hodnota 238 kJ/57 kcal
Tuky 1,7 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 g
Sacharidy 4,2 g
z toho cukry (laktóza) 4,2 g
Bílkoviny 5,1 g
Sůl 0,09 g
Vápník 169 mg (21 % DDD)*

DDD - denní doporučená dávka neboli referenční hodnota příjmu

NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Bio bílý jogurt se sníženým obsahem tuku. Skladujte při teplotě 2 - 8 °C.

Hodnocení

Výrobce
Limetka na Facebooku
Vyhledávání
 
Zadejte jedno nebo více klíčových slov.
Pokročilé hledání
0 položek
Sdílet produkt
Sdílet pomocí E-Mailu Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu Sdílet na Digg
Benatska noc