164Kč

BAKTOMA BACTI SZ bakterie na skvrny a zápach s rozprašovačem 0,5l
[ČR]


1 ks sklademExtra účinné bakterie pro likvidaci zápachu a skvrn z koberců a čalounění

Informace o výrobku:


Přírodní bakteriální přípravek České výroby k účinnému odstranění zápachu a skvrn z koberců, čalounění, obuvi, dětských autosedaček a jiných textilních povrchů (vhodný i na barevné textilie, nemá vliv na stálost barev). Čistí skvrny a odstraňuje zápach způsobený domácími mazlíčky, potřísnění pitím a jídlem či zvratky.

00% přírodní produkt s jednoduchým použitím. Bacti SZ je směs speciálních selektovaných přírodních bakterií (0,5l obsahuje až 34 miliard bakterií), které jsou pěstované pro svoji schopnost rychle a účinně rozkládat a stravovat organické odpady, které jsou zdrojem zápachu. Přípravek je ideální na čištění organických zbytků po moči, výkalech, zvratcích či potravin ze všech textilních povrchů, kde vykoná kompletní práci v jednom kroku – čistí, osvěžuje a likviduje zápach tím, že rozloží a stráví jeho zdroj. Díky bakteriální složce čistí nejen na povrchu, ale 100% rozloží a stráví i celé organické znečištění uvnitř.

Po použití nezanechává stopy, povrch zůstává stálobarevný. Možno použít i na porézní povrchy.

NÁVOD K POUŽITÍ:
Z ošetřované plochy nejprve odstraňte mechanicky nebo hadrem co nejvíce nečistoty a poté problémové místo dostatečně navlhčete vodou. Na vlhkou skvrnu naneste nejlépe rozprašovačem dostatečné množství bakteriálního přípravku a vkartáčujte jej do textilu. Místo by mělo být nasáklé, nikoli pouze vlhké na dotyk. Pokud je to možné, skvrnu ještě zakryjte hadrem (zvyšuje se účinnost a zkracuje doba čištění), který je též smočený přípravkem BACTI SZ. Ošetřovaná plocha musí zůstat co nejdéle vlhká, nejlépe 24 hodin a déle. V případech extrémního znečištění lze postup opakovat.

VÝHODY:
+ ideální na čištění koberců a čalounění v domácnostech při znečištění od domácích mazlíčků (moč, exkrementy)
+ čistí a odstraňuje zápach v kotcích a jiných příbytcích domácích zvířat
+ důkladně vyčistí čalounění v dopravních prostředcích po zbytcích potravin či zvratků
+ přípravek BACTI SZ díky bakteriální složce čistí nejen na povrchu, ale 100% rozloží a stráví i celé organické znečištění uvnitř koberců a čalounění, bot, apod.
+ po použití nezůstávají stopy, povrch zůstává stálobarevný, je možno použít i na porézní povrchy
+ v kinech, divadlech, čekárnách, hotelech, restauracích, úřadech, sportovních zařízeních, nemocnicích apod. vyřeší věčné problémy s fleky, které zůstávají po návštěvnících od jídla a pití

Složení: obsahuje 34 miliard bakterií v 0,5 l balení

UPOZORNĚNÍ:
Zároveň s přípravkem Bacti SZ nepoužívejte jiné chemické prostředky.
Pokud nemůžete dodržet aplikační dobu 24 hodin, problémové místo více navlhčete vodou i přípravkem.

SKLADOVÁNÍ:
Na suchém, chladnějším místě, teplota 5 – 25°C.
Chraňte před mrazem.
Zabraňte přístupu dětí.

PRVNÍ POMOC:
Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení.
Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody.
Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem.

Výrobce:
Společnost BAKTOMA je český výrobce bakteriálních přípravků působící na našem trhu již více jak 20 let. Zabývá se výrobou účinných a vysoce kvalitních bakteriálních směsí a výrobků čistě na přírodní bázi - bez chemie. Tyto výrobky mají širokou škálu použití v domácnosti, na chatách i zahradách. Při výrobě vlastních výrobků je kladen důraz na bakteriální sílu přípravků, tedy na počet bakterií, který každý výrobek obsahuje.


Min. trvanlivost do 10/12/2018.

Hodnocení

Výrobce
Limetka na Facebooku
Vyhledávání
 
Zadejte jedno nebo více klíčových slov.
Pokročilé hledání
0 položek
Sdílet produkt
Sdílet pomocí E-Mailu Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu Sdílet na Digg
Benatska noc