164Kč

BAKTOMA BACTI SZ bakterie na skvrny a zápach s rozprašovačem 0,5l
[ČR]


0 ks sklademExtra účinné bakterie pro likvidaci zápachu a skvrn z koberců a čalounění

Informace o výrobku:


Přírodní bakteriální přípravek České výroby k účinnému odstranění zápachu a skvrn z koberců, čalounění, obuvi, dětských autosedaček a jiných textilních povrchů (vhodný i na barevné textilie, nemá vliv na stálost barev). Čistí skvrny a odstraňuje zápach způsobený domácími mazlíčky, potřísnění pitím a jídlem či zvratky.

00% přírodní produkt s jednoduchým použitím. Bacti SZ je směs speciálních selektovaných přírodních bakterií (0,5l obsahuje až 34 miliard bakterií), které jsou pěstované pro svoji schopnost rychle a účinně rozkládat a stravovat organické odpady, které jsou zdrojem zápachu. Přípravek je ideální na čištění organických zbytků po moči, výkalech, zvratcích či potravin ze všech textilních povrchů, kde vykoná kompletní práci v jednom kroku – čistí, osvěžuje a likviduje zápach tím, že rozloží a stráví jeho zdroj. Díky bakteriální složce čistí nejen na povrchu, ale 100% rozloží a stráví i celé organické znečištění uvnitř.

Po použití nezanechává stopy, povrch zůstává stálobarevný. Možno použít i na porézní povrchy.

NÁVOD K POUŽITÍ:
Z ošetřované plochy nejprve odstraňte mechanicky nebo hadrem co nejvíce nečistoty a poté problémové místo dostatečně navlhčete vodou. Na vlhkou skvrnu naneste nejlépe rozprašovačem dostatečné množství bakteriálního přípravku a vkartáčujte jej do textilu. Místo by mělo být nasáklé, nikoli pouze vlhké na dotyk. Pokud je to možné, skvrnu ještě zakryjte hadrem (zvyšuje se účinnost a zkracuje doba čištění), který je též smočený přípravkem BACTI SZ. Ošetřovaná plocha musí zůstat co nejdéle vlhká, nejlépe 24 hodin a déle. V případech extrémního znečištění lze postup opakovat.

VÝHODY:
+ ideální na čištění koberců a čalounění v domácnostech při znečištění od domácích mazlíčků (moč, exkrementy)
+ čistí a odstraňuje zápach v kotcích a jiných příbytcích domácích zvířat
+ důkladně vyčistí čalounění v dopravních prostředcích po zbytcích potravin či zvratků
+ přípravek BACTI SZ díky bakteriální složce čistí nejen na povrchu, ale 100% rozloží a stráví i celé organické znečištění uvnitř koberců a čalounění, bot, apod.
+ po použití nezůstávají stopy, povrch zůstává stálobarevný, je možno použít i na porézní povrchy
+ v kinech, divadlech, čekárnách, hotelech, restauracích, úřadech, sportovních zařízeních, nemocnicích apod. vyřeší věčné problémy s fleky, které zůstávají po návštěvnících od jídla a pití

Složení: obsahuje 34 miliard bakterií v 0,5 l balení

UPOZORNĚNÍ:
Zároveň s přípravkem Bacti SZ nepoužívejte jiné chemické prostředky.
Pokud nemůžete dodržet aplikační dobu 24 hodin, problémové místo více navlhčete vodou i přípravkem.

SKLADOVÁNÍ:
Na suchém, chladnějším místě, teplota 5 – 25°C.
Chraňte před mrazem.
Zabraňte přístupu dětí.

PRVNÍ POMOC:
Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení.
Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody.
Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem.

Výrobce:
Společnost BAKTOMA je český výrobce bakteriálních přípravků působící na našem trhu již více jak 20 let. Zabývá se výrobou účinných a vysoce kvalitních bakteriálních směsí a výrobků čistě na přírodní bázi - bez chemie. Tyto výrobky mají širokou škálu použití v domácnosti, na chatách i zahradách. Při výrobě vlastních výrobků je kladen důraz na bakteriální sílu přípravků, tedy na počet bakterií, který každý výrobek obsahuje.


Hodnocení

Výrobce
Limetka na Facebooku
Vyhledávání
 
Zadejte jedno nebo více klíčových slov.
Pokročilé hledání
0 položek
Sdílet produkt
Sdílet pomocí E-Mailu Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu Sdílet na Digg
Benatska noc