71Kč

Cizrna 1000 g, Natural Pack


1 ks sklademPopis:
Cizrna dodává tělu významné množství bílkovin, jehož obsah je stejný nebo větší než v mase či vejcích. Z minerálů stojí za zmínku železo (třikrát více než v mase), draslík, hořčík, vápník a zinek.
Díky svým významným terapeutickým vlastnostem je cizrna potravinou vhodnou pro lidi žijící v současném uspěchaném světě. Dodává tělu mnoho energie a je zdrojem nejdůležitějších živin. Pomáhá snižovat cholesterol, předcházet zácpě a posilovat nervovou soustavu. Cizrna se doporučuje zvláště těm, kdo trpí stresem a depresí. Tato luštěnina je ideální pro těhotné ženy, protože je bohatá na kyselinu listovou, která chrání plod před vrozenými vadami nervové soustavy. Vláknina v cizrně přirozeným způsobem stimuluje peristaltiku střev a posouvá stolici dolní částí trávicího traktu.

Použití: Nejběžnější způsob přípravy cizrny je vařením. Vařená cizrna se může použít do polévek a jako příloha, dá se kombinovat s rýží. Cizrnová mouka je velmi rozšířená v Indii, kde se z ní vyrábí např. falafel.

Výživové údaje na 100 g výrobku: energetická hodnota: 357 kcal; tuky: 5 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 0,7 g; sacharidy: 57 g; z toho cukry: 4 g; bílkoviny: 20 g; sůl: 0,03 g.

Skladování: skladujte při teplotě do 20 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 65 %.
Země původu: Argentina

Min. trvanlivost do 31/07/2018.

Hodnocení

Zákazníci k tomuto produktu vetšinou koupili také toto:
Lněné semínko hnědé, 1 kg, IBK Trade
Lněné semínko hnědé, 1 kg, IBK Trade
Cizrnová mouka 250 g, Damodara
Cizrnová mouka 250 g, Damodara
<font color="red"><b>AKCE</b></font></a> Hraška Vanilka 250g
AKCE Hraška Vanilka 250g
Výrobce
Limetka na Facebooku
Vyhledávání
 
Zadejte jedno nebo více klíčových slov.
Pokročilé hledání
0 položek
Sdílet produkt
Sdílet pomocí E-Mailu Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu Sdílet na Digg
Benatska noc