89Kč

Fazole adzuki 1000 g, Natural Pack


1 ks sklademPopis: Fazole adzuki vynikají jemnou oříškovou chutí. Obsahují dostatek bílkovin, fosforu a vápníku a jsou i velmi syté a výživné. Doporučují se při ledvinových onemocněních. Čím je fazole tmavší, tím má výraznější chuť a její proteiny jsou stravitelnější. Ten, kdo někdy jedl pokrm z fazolí, nemůže říct, že by od stolu odešel hladový. V oblastech, kde se konzumuje hodně luštěnin (fazole, čočky nebo cizrny), umírá méně lidí na infarkt myokardu. Fazole adzuki pocházejí z Číny a v současnosti se pěstují po celé jihovýchodní Asii.

Použití: určená k vaření, je vhodná k nakličování. Fazole adzuki před vařením namočte na 5 hodin do vody. (U této luštěniny nemusíte vodu slévat.) Vařte jednu hodinu v tlakovém hrnci, nejlépe s řasou kombu. Při jejich přípravě se nedoporučuje používat příliš aromatická a silná ochucovadla, která by překrývala chuť samotných fazolí. Jsou vhodné jako příloha k jídlům z obilovin, hodí se ale i k přípravě hustých polévek.

Výživové údaje na 100 g výrobku: energetická hodnota: 331 kcal; tuky: 0,5 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 0,04 g; sacharidy: 59 g; z toho cukry: 2 g; bílkoviny: 22 g; sůl: 0,01 g.

Skladování: skladujte při teplotě do 20 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 65 %.
Země původu: Myanmar

Min. trvanlivost do 20/01/2020.

Hodnocení

Výrobce
Limetka na Facebooku
Vyhledávání
 
Zadejte jedno nebo více klíčových slov.
Pokročilé hledání
0 položek
Sdílet produkt
Sdílet pomocí E-Mailu Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu Sdílet na Digg
Benatska noc