338Kč

Rukavice na mytí - z mikrovláken, E-cloth


0 ks sklademPro zvířata všech velikostí.

Dvojstranná rukavice snadno a rychle odstraňuje bláto, špínu, prach i vypadávající srst, ale také jemně masíruje. Může být použita suchá nebo mokrá.

Rychle a snadno odstraňuje špínu a bláto z mazlíčků všech velikostí a typů srstí.

Po použití je srst čistá a lesklá.

Můžete jí používat i při koupání zvířete. Je skvělá na mytí, ale díky velké savosti je část s delšími chlupy výborná i na sušení, což oceníte při mytí zvířete mimo vanu, např. mytí tlapek při návratu z procházky …

Výrobky e-cloth Pets využívají nejnovější technologie. Mají dlouhou životnost. Každý výrobek e-cloth obsahuje miliony velmi tenkých vláken desintegrovaných tak, aby zajistily maximální čistící a sušící výkon, při maximální příjemnosti pro zvíře i uživatele. Použitá mikrovlákna jsou 1000x tenčí než bavlněná, navíc se strukturou 16 "kapes". Tenká, ale nesmírně pevná vlákna zajišťují rychlé sušení a účinné čištění pouze pomocí vody. Špína, mastnost a vlhkost se rychle a snadno odstraní a zachytí uvnitř vláken, dokud výrobek nevypláchnete nebo nevyperete. Nyní můžete čistit, mýt nebo sušit vašeho mazlíčka 2x rychleji než s běžnými výrobky!

Specifikace:
23.5cm x 17cm

Údržba:
Obvykle stačí vypláchnout v teplé vodě, ale možno prát v pračce při teplotách od 30 do 60 stupňů s malým množstvím pracího přípravku. Nepoužívejte bělidlo ani aviváž. Nesušte v sušičce a nežehlete. Garance životnosti 300 praní!

O výrobci - E-cloth:
Britská firma Enviroproducts Ltd. se zaměřuje na vývoj a výrobu hadrů a hadříků z mikrovláken e-cloth, pro využití v celé domácnosti. Jejich snaha o maximální kvalitu výrobků umožňuje v milionech domácností po celé Evropě výrazně zamezit používání mnohdy škodlivých chemických prostředků při každodenním úklidu.


Hodnocení
Výrobce
Limetka na Facebooku
Vyhledávání
 
Zadejte jedno nebo více klíčových slov.
Pokročilé hledání
0 položek
Sdílet produkt
Sdílet pomocí E-Mailu Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu Sdílet na Digg
Benatska noc