57Kč

Přírodní napařovací tabletka - ChilloTab 2x20g, Soaphoria
[SK BIO]


3 ks skladem



ChilloTab 2x20g - Přírodní napařovací tabletka

Popis:
Tabletky (Tab - tuhá pleťová voda) představují tuhou formu napařovací pleťové vody určenou na hydrataci, zklidnění, revitalizaci, osvěžení či léčbě různých estetických problémů pleti podle jejího typu. Využívá se jako doplňková péče o pleť, tj pravidelné čištění, hydratace a pod.

Tabletky jsou vyráběny pomocí přírodních extraktů a samotných bylin. Bez syntetických barviv a vůní.

To nejbrutálnější, co jste doposud mohli pocítit na pleti! Chladící bylinné extrakty vniknou do pórů a dodají nádherný osvěžující pocit, který trvá, trvá a trvá! Čajovník, Máta peprná a kadeřavá, Kafr spolu s ricinovým olejem pomohou problematické nebo smíšené pleti se sklonem k akné. Heřmánek má antiseptické vlastnosti, zklidňuje a pomůže při hojení ran.

Vhodné pro: smíšenou, mastnou a problematickou pleť se sklonem k tvorbě akné. Obsahuje Mátu peprnou a kudrnatou, Kafr a Tea tree oil.

Objem / Hmotnost: 20 g (v recyklovaném Soaphoristickém papírovém sáčku, 2 kusy)

Složení výrobku:
Sodium Bicarbonate (hydrogenuhličitan sodný) *, Citric Acid (Kyselina citronová) *, Menta Piperita Extract (Máta peprná) *, Mentha špičaté Crisp Herb Oil (Máta kadeřavá) * Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Čajovník australský) *, Ricinus comunis Seed Oil (ricinový olej) *, camphora (Kafr) *

* Certifikovaná organická složka

Menta
Máta peprná je léčivá bylina s příznivými účinky proti nachlazení či chřipce a patří mezi nejpoužívanější aromatické léčiva. Její listy mají neobyčejně pronikavou vůni díky mentolu, který obsahují. Aromatické listy máty mají neobyčejně chladivý účinek na náš organismus a pomáhají odvádět z něj teplo. je tak vhodná pro horké letní období ale i po náročném fyzickém výkonu. V rámci koupeli uvolňuje bolavé a oteklé nohy, zmírňuje revmatické problémy, ošetřuje popraskané ruce. Její vůně pomáhá odbourávat stres a uklidňuje mysl.

Čajovníkový olej
Známý svým protizánětlivým účinkem. Používá se na poranění pokožky, infekce celého těla. Silná esence má výrazné povzbuzující účinky na celý organismus, částečně i uvolňující a odbourává napětí ducha či těla jako celek.

Kafr
Je známý svými povzbuzujícími a hlavně afrodiziakálními účinky. Kafr je krystalická látka získaná ze stromu kafrovníku lékařského (Cinnamonum camphora). Jeho vůně je chladivá, pálivá - otevírá a stimuluje mysl, přitahuje pozornost. Má široké využití i v medicíně. Pomáhá při očišťování pleti, bolesti hlavy, pročišťování nosních dutin, bolesti svalů a revmatismu.

Použití:
Naplňte středně velkou nádobu s horkou vodou a vložte do ní tabletu. Tab začne šumět a uvolní obsažené aktivní látky do vody a následně do vodní páry. Nakloňte hlavu nad vyvíjející se páru a přikryjte se ručníkem. Nechte pleť naparovat cca 10-20 minut a následně osušte tvář. Doporučujeme použít 1 - 2krát týdně.

Výrobce: Soaphoria, Slovenská republika


Min. trvanlivost do 30/11/2018.

Hodnocení
Výrobce
Limetka na Facebooku
Vyhledávání
 
Zadejte jedno nebo více klíčových slov.
Pokročilé hledání
0 položek
Sdílet produkt
Sdílet pomocí E-Mailu Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu Sdílet na Digg
Benatska noc