57Kč

Romantická růže 85g - Šumivá bomba, Soaphoria
[SK BIO]


0 ks sklademRomantická růže 85g - Šumivá bomba

Popis:
Sametový dotek květů, smyslně úžasná a divoká vůně Růže šípkové. Květy růže obsahují více než tři sta cenných látek a tím přispívají k udržení zdravé a zářivé pokožky, která se odvděčí božskou jemností a hebkostí. Působí protizánětlivě, tonizačně, hydratuje a revitalizuje mdlou pleť. Regeneruje poškozené buňky a zpomaluje stárnutí pokožky. Růže samotná a její vůně má i antidepresivní účinky a je vhodná při problémech s nespavostí.
Šumivá koupelová bomba nabízí dokonalou péči a uvolnění celému tělu. Produkt obsahuje organický meruňkový a olivový olej, přírodní silice a jiné blahodárné aktivní látky. Během teplé koupele se roztahují póry pokožky a látky pronikají snadněji do organismu. Obsažené oleje přilnou na povrch těla a vytvoří nemastný hydratační film, po kterém pokožka zůstává jemná a vláčná.

Vhodné pro: očištění kůže, zpomaluje stárnutí, povzbuzení, antidepresivní účinky, při nespavosti
Produktová řada Romantická růže se výborně hodí na zralou pleť, ale i na partie, které prošly velkou zátěží, například stehna či bříško při hubnutí nebo v těhotenství.

Aktivní látky: růžové dřevo, šípková růže

Vůně: růžové dřevo, šípková růže

Objem / Hmotnost: 85 g

Složení výrobku:
Sodium Bicarbonate (hydrogenuhličitan sodný), Citric Acid (Kyselina citronová) *, Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej) *, Prunus armeniaca Oil (meruňkový olej) *, Rosa Canina Flower Extract (Růže šípková) *, Aniba rosaeodora Wood Extract (Růžové dřevo) * , Rosa Canina Flower (Růže šípková) *, Iron Oxide ( minerální barvící složka)

* Certifikovaná organická složka

Použití:
Vložte výrobek do teplé lázně. Ten se v kontaktu s vodou rozšumí a uvolní obsažené oleje a esenciální oleje, obsažený hydrogenuhličitan sodný změkčí vodu.

Výrobce: Soaphoria, Slovenská republika


Hodnocení

Výrobce
Limetka na Facebooku
Vyhledávání
 
Zadejte jedno nebo více klíčových slov.
Pokročilé hledání
0 položek
Sdílet produkt
Sdílet pomocí E-Mailu Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu Sdílet na Digg
Benatska noc