57Kč

Kořeněný pomeranč 85g - Šumivá bomba, Soaphoria
[SK BIO]


2 ks sklademKořeněný pomeranč 85g - Šumivá bomba

Popis:
Kořeněně teplá, tajemně zemitá a přitom povzbuzující vůně v kombinaci Pomeranče červeného, ​​Skořice a Zázvoru lékařského přináší hřejivý pocit radosti a štěstí. Pomeranč červený má výrazné antiseptické účinky, osvěžuje, pomáhá při zdolávání úzkosti a deprese. Podporuje proudění zablokované energie, uvolňuje napětí, odhání smutek a melancholii. Díky své příjemné nevtíravé ovocné vůni se stane euforizačním prostředkem. Skořice a její antibakteriální účinek zbaví pokožku bakterií, pomůže při léčbě kožních onemocnění, jako jsou ekzém, lišej, akné a jiné kožní infekce. Nezapomeňme ani na Zázvor lékařský, který je výborný stimulátor krevního oběhu a vyvolá pocit zahřátí.
Šumivá koupelová bomba nabízí dokonalou péči a uvolnění celému tělu. Produkt obsahuje organický meruňkový a olivový olej, přírodní silice a jiné blahodárné aktivní látky. Během teplé koupele se roztahují póry pokožky a látky pronikají snadněji do organismu. Obsažené oleje přilnou na povrch těla a vytvoří nemastný hydratační film, po kterém pokožka zůstává jemná a vláčná.

Vhodné pro: očištění kůže, antistresové účinky, stimulace krevního oběhu a zahřátí

Aktivní látky: pomeranč, skořice, zázvor

Vůně: pomeranč, skořice, zázvor

Objem / Hmotnost: 85 g

Složení výrobku:
Sodium Bicarbonate (hydrogenuhličitan sodný), Citric Acid (Kyselina citronová) *, Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej) *, Prunus armeniaca Oil (meruňkový olej) *, Citrus Sinensis Peel Extract (Pomeranč) *, Cinnamomum zeylanicum Oil (Skořicovník cejlonský) *, Zingiber Officinalis Root Oil (Zázvor lékařský) * , Iron Oxide ( minerální barvící složka)

* Certifikovaná organická složka

Použití:
Vložte výrobek do teplé lázně. Ten se v kontaktu s vodou rozšumí a uvolní obsažené oleje a esenciální oleje, obsažený hydrogenuhličitan sodný změkčí vodu.

Výrobce: Soaphoria, Slovenská republika


Min. trvanlivost do 30/11/2018.

Hodnocení

Výrobce
Limetka na Facebooku
Vyhledávání
 
Zadejte jedno nebo více klíčových slov.
Pokročilé hledání
0 položek
Sdílet produkt
Sdílet pomocí E-Mailu Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu Sdílet na Digg
Benatska noc