57Kč

Levandulové pole 85g - Šumivá bomba, Soaphoria
[SK BIO]


0 ks sklademLevandulové pole 85g - Šumivá bomba

Popis:
Obohaťte svůj lázeň o blahodárné účinky šumivé koule. Pocítíte revitalizující účinek levandule, který promění Vaše sprchování na energií nabíjející zážitek. Spojte dokonalé očištění pokožky, její obnovení a zjemnění. Vložte šumivou kouli do koupele a pozorujte jak přímo k Vám došumí vůně levandulových polí středozemí. Vůně levandule má antistresové účinky, je lékem na neklidnou duši po náročném dni. Levandule se používá pro své protizánětlivé a diuretické účinky, působí blahodárně proti vyrážkám, ekzémům, lupence a dermatitidám. Nejen že nádherně voní, ale zbaví vás i stresu, podrážděnosti a omladí vaši pokožku. Květy levandule pomáhají proti vyčerpání, nespavosti, nervozitě, stresu, pocitu napětí, bolestem hlavy, poruchám trávení a pod.
Šumivá koupelová bomba nabízí dokonalou péči a uvolnění celému tělu. Produkt obsahuje organický meruňkový a olivový olej, přírodní silice a jiné blahodárné aktivní látky. Během teplé koupele se roztahují póry pokožky a látky pronikají snadněji do organismu. Obsažené oleje přilnou na povrch těla a vytvoří nemastný hydratační film, po kterém pokožka zůstává jemná a vláčná.

Vhodné pro: ošetření kůže, antistresové účinky, protizánětlivé a diuretické účinky

Aktivní látky: levandule

Vůně: levandule

Objem / Hmotnost: 85 g

Složení výrobku:
Sodium Bicarbonate (hydrogenuhličitan sodný), Citric Acid (Kyselina citronová) *, Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej) *, Prunus armeniaca Oil (meruňkový olej) *, Lavandula Augustifolia Flower Extract (Levandule lékařská) * , Lavandula Augustifolia Flower ( levandule lékařská) *, Iron Oxide ( minerální barvící složka).

* Certifikovaná organická složka

Použití:
Vložte výrobek do teplé lázně. Ten se v kontaktu s vodou rozšumí a uvolní obsažené oleje a esenciální oleje, obsažený hydrogenuhličitan sodný změkčí vodu.

Levandule - Lavandula Angustifolia:
Patří k jihoevropským květinám a roste na slunných stráních západního Středomoří - s její vůní se budete cítit jako na dovolené v středozemí. Levandulový extrakt a vůně samotná uklidňuje a působí antistresově. Droga má diuretické účinky - působí proti křečím a zvyšuje činnost nervové soustavy. Je to vhodná součást posilujících lázní. Je známá hlavně jako antiseptikum a pomáhá při hojení ran.

Výrobce: Soaphoria, Slovenská republika


Hodnocení

Výrobce
Limetka na Facebooku
Vyhledávání
 
Zadejte jedno nebo více klíčových slov.
Pokročilé hledání
0 položek
Sdílet produkt
Sdílet pomocí E-Mailu Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu Sdílet na Digg
Benatska noc