1380Kč

Goji 100% šťáva z kustovnice 6x500ml, WOLFBERRY


0 ks sklademPopis: Wolfberry goji šťáva je 100%, lisovaná z čerstvých plodů kustovnice čínské. Neobsahuje barviva ani konzervační látky, je bez přidaného cukru a je konzervována pasterizací při 80°C. V průběhu jejího zpracování je kladen velký důraz na kontrolu a tím i co nejvyššího uchování mimořádných vlastností plodů kustovnice. Na jeden litr 100% šťávy je potřeba 6 kg zralých plodů kustovnice čínské. Bobule goji mají tmavě červenou barvu a chutnají asi tak, jako když smícháte brusinky, třešně a šípky.

Plodům kustovnice čínské (Lycium chinense) se říká ovoce dlouhověkosti, nebo červené diamanty. Příznivé účinky goji na lidský organismus prověřovali po celá tisíciletí čínští léčitelé v jejich tradiční medicíně, tibetští mnichové z goji dokonce vyrábějí svoje proslulé elixíry mládí, zdraví a dlouhověkosti.

Šťáva je vyrobená z bobulí kustovnice čínské té nejvyšší kvality, které se pěstují v čínské provincii Ningxia. O rostliny a celou úrodu goji se místní lidé starají s velkou láskou a péčí a právě proto provincie Ningxia získává za plody kustovnice pravidelně ocenění. K těm nejvýznamnějším pak patří zlatá cena na Malajském mezinárodním potravinářském veletrhu a tři zlaté ceny na Čínském zemědělském veletrhu.

Kustovnice čínská obsahuje mimo jiné:
• 11 základních a 22 stopových minerálů
• 6 základních vitamínů
• 5 nenasycených mastných kyselin
• četné fenolové pigmenty (fenoly)
• četné aminokyseliny
• 8 polysacharidů a 6 monosacharidů
• beta-sitosterol a další fytosteroly
• 5 karotenoidů

Doporučené dávkování: 60ml denně - 30 ml ráno a 30 ml večer. Dávku lze podle chuti ředit vodou nebo jinou ovocnou šťávou.

Energetická hodnota ve 100 ml:
Energie: 396 kJ / 95 kcal; Tuky: 4.2 g – z toho nasycené mastné kyseliny 1.0 g; Sacharidy: 12,3 g - z toho cukry 11.1 g; Bílkoviny: 2.5 g; Sůl: 0,01 g, Vláknina: 1.2 g; Vitamín C:118 mg; Vitamín E: 1.38 mg; beta-karoten: 10.0 µg; Retinol: 2.00 µg; Sodík: 410 mg; Vápník: 160 mg

Skladování: Při skladování a přepravě chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovejte v chladu do 6°C spotřebujte do 4-6 dnů po otevření. Před použitím protřepat.

Země původu: Čína, Ninxia

Obsah: 6 lahví po 500 ml


Hodnocení
Výrobce
Limetka na Facebooku
Vyhledávání
 
Zadejte jedno nebo více klíčových slov.
Pokročilé hledání
0 položek
Sdílet produkt
Sdílet pomocí E-Mailu Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu Sdílet na Digg
Zubni serum