Přírodní kosmetika


Z důvodu kratší expirační doby část výrobků nemáme skladem a objednáme je až základě Vašeho požadavku.
Dodací lhůta výrobců je obvykle do 3 dnů od objednávky.

Pokud máte zájem o testry kosmetických výrobků, napište nám (velkou část nabízené přírodní kosmetiky následujících značek je možno vyzkoušet).

Zaměřujeme se zejména na výrobky českých a slovenských značek (se kterými máme vlastní pozitivní zkušenosti):

Eoné: Jde o rodinnou firmu zabývající se ruční výrobou celostní přírodní kosmetiky. Kosmetiku vyrábí z nejlepších rostlinných olejů, většinou lisovaných za studena a v BIO kvalitě, z bylin, které pěstují a sbírají v čistém prostředí Národního parku České Švýcarsko, z nejlepších a nejkvalitnějších esenciálních olejů a dalších pečlivě vybíraných surovin. Výrobky nejsou testovány na zvířatech. Kosmetika je nekonzervovaná s výjimkou velmi malého množství jemných stabilizačních látek v gelech.

Nobilis Tilia: Jde o českou firmu, která vyvíjí a vyrábí "českou pěstící aromaterapeutickou kosmetiku pro každého s otevřeným srdcem". Využívá v nejvyšší možné míře suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina jejich produktů je certifikována jako přírodní kosmetika nebo BIO kosmetika. Pokud to je možné, jsou její výrobky bez konzervantů a syntetických látek. Pro uchování kvality citlivých bioaktivních látek využívají obaly z tmavě fialového skla. Jejich krédem je "Nikdy nesnižujeme kvalitu kvůli ceně".

Saloos: Jde o českou firmu, která vyrábí certifikovanou přírodní kosmetiku (standardy pro tuto cetifikaci vycházejí z renomované mezinárodní certifikace Ecocert). Velká část jejich výrobků má značku CPK bio (obsahují čisté přírodní suroviny a biosuroviny z ekologického zemědělství nebo volného sběru; zásadně neobsahují minerální oleje, vazelínu ani jiné další ropné produkty, silikony; nejsou používány žádné syntetické vonné, konzervační a barvicí látky; neobsahují suroviny z mrtvých zvířat a ani geneticky modifikované suroviny).

Soaphoria: Je mladá slovenská značka úžasné přírodní kosmetiky vyráběné ručně v bio kvalitě a bez všech nežádoucích látek (silikony, ropné deriváty, syntetická barviva a vůně, parabeny, konzervační látky ani látky živočišného původu). Tato kosmetika není testována na zvířatech, je tedy vhodná pro vegany. Své výrobky dokonce i šetrně balí (krásné robusní skleněné nádobky, recyklovaný papír …). Více se o hodnotách této firmy můžete dočíst na jejich stránkách ZDE. Sortiment této značky je široký, zajímavý a některé produkty a jejich názvy jsou velmi neotřelé – tělové suflé nebo jogurt, pevný šampón a kondicionér, tělová manna … Rozhodně stojí za vyzkoušení.


Výrobce
Benatska noc